Mikuláš Hrubý

Současným trendem všech oslav, svateb, firemních party a dalších podobných akcí je FOTOKOUTEK. Je to skvělá zábava pro všechny a fotky následně slouží jako skvělá vzpomínkaZákladem fotokoutku je tematické pozadí a rekvizity, někdy i kostýmy.

Například na party ve stylu 20. let je možné použít dobové kostýmy a pro dámy čelenky, šperky a výraznou rtěnku, pro pány pak umělé knírky a klobouky. K tomu všemu sklenky šampaňského, pozadí ala americké velkoměsto a veselý úsměv! Na svatbě mohou být zase použity svatební propriety (kytice, dort, závoj apod.) a nápisy s odkazem na šťastný pár. Fotit se dá samozřejmě také v exteriéru.

Nabízím Vám fotokoutek dle Vašeho výběru a vkusu, který připravím na Vaši akci (svatba, oslava, firemní party atd.). Mohu fotit na instax, což je retro metoda instantního focení na polaroid a fotografie jsou ihned hotové, či si mohu přinést speciální foto tiskárnu.

Na místě Vám pak mohu tisknout fotografie ve formátu 10×15 cm (čili formát pohlednice), které mohou obsahovat různé texty nebo mít speciální rámeček. Záleží pouze na Vás a naší společné domluvě. Nechte se vyfotografovat s přáteli a užít si spoustu zábavy!

CENÍK FOTOKOUTKU

STANDARD

2500

1 hodina focení

50 fotografií ve formátu 10x15cm

10 fotografí na instax

Doprava není zahrnutá v ceně

Skvělá zábava na Vaši akci

PROFI

8000


4 hodiny focení

Neomzený počet fotografií ve formátu 10x15cm

50  fotografií na instax

Doprava zahrnutá v ceně

Skvělá zábava na Vaši akci

BUSINESS

12000

6 hodin focení

Neomezený počet fotografií ve formátu 10x15cm

Neomezený počet fotografí na instax

Doprava zahrnutá v ceně

Skvělá zábava na Vaši akci

Balíček STANDARD obsahuje 1 hodinu focení, 50 fotografií ve formátu 10x15cm + 10 instax fotografií. To vše za 2500 Kč (bez dopravy).
Balíček PROFI obsahuje 4 hodiny focení, neomezený počet fotografií ve formátu 10×15 cm + 50 instax fotografií za 8 000 Kč (včetně dopravy).
Balíček BUSINESS obsahuje 6 hodin focení a neomezený počet jakýchkoli fotografií za 12 000 Kč včetně dopravy. 

Kontaktujte mě!

body