Mikuláš Hrubý

Firemní portét slouží jako důležitá součást vlastní reprezentace a neměla by chybět v žádném životopise či portfoliu, stejně tak na firemním profilu zaměstnance.

Firemní portét by měl, stejně jako klasický portét, vystihovat povahu člověka. K tomu však musí daná osoba působit profesionálně a sebevědomě. A především důvěryhodně.

Dobrý firemní portét může nalákat potenciální zaměstnavatele či klienty a je proto důležitým nástrojem v HR či PR. Velkou roli v tomto opět hraje nasvícení, správná pozice a výraz.

 

Nabízím profesionální nafocení Vás či zaměstnanců Vaší firmy na Vámi zvoleném místě nebo u mě v ateliéru, a to ve třech možných balíčcích.

CENÍK FIREMNÍHO FOCENÍ

STANDARD

1500


1 firemní portrét

Na výběr z 10 fotografií/osoba

Úprava a retuš vybraných fotografií

PROFI

5000


5 firemních portrétů

Na výběr z 10 fotografií/osoba

Úprava a retuš vybraných fotografií

BUSINESS

10000


10 a více portrétů

Na výběr z 10 fotografií/osoba

Úprava a retuš vybraných fotografií

Balíček STANDARD obsahuje jeden firemní portrét, který si můžete vybrat z deseti fotografií, ty budou graficky zpracované a retušované – celkem za 1500 Kč.
Balíček PROFI obsahuje 5 firemních portrétů, k dispozici výběr z 10 retušovaných a upravených fotografií na osobu – za 5000 Kč.
Balíček BUSINESS obsahuje 10 firemních portrétů, k dispozici výběr z 10 retušovaných a upravených fotografií na osobu – za 10 000 Kč.

Kontaktujte mě!

body